Premiéra nových dresov na jednotku, Staršia prípravka zostáva nezdolaná

Víkend bez florbalu v Topoľčanoch si azda za posledný čas vieme sotva predstaviť. Inak tomu nebolo ani v sobotňajšom dopoludní, kedy TIS aréna privítala kategóriu staršej prípravky. Žochárikovia sa na toto kolo tešili viac než dosť, po prvýkrát sa mali predstaviť v nových dresoch, a to dokonca pred domácim publikom! Motivácia víťaziť bola o to väčšia, nové dresy chceli jednoznačne pokrstiť najlepšie ako sa len dá – víťazstvami.

9.11. FbO Žochár vs. AS Trenčín florbal – červení 15:13 ( 8:8 , 3:1 , 4:4 )
9.11. FbO Žochár vs. FBK Púchov 9:4 ( 4:0 , 2:1 , 3:3 )

K odohratým zápasom sa nám vyjadril tréner Žochárikov Tomáš Kopecký:

„V zápase s Trenčínom sme začali veľmi dobre, obzvlášť čo sa týkalo útočnej fázy, ale príliš často sme zabúdali na obranu, aj keď brankár super zachytal no obrana si nedokázala poradiť s následnými dorážkami súpera. Ale aj napriek tomuto malému nedostatku musím všetkých pochváliť, či už útok alebo obranu. Všetky šli v zápase na sto percent, čo pramenilo k zaslúženým výhram. Najmä ma teší fakt, že všetci hráči, ktorí do zápasov nastúpili, sa strelecky presadili."

Zostava Žochárikov

V bráne: Naništa Jakub; Góly: Trtik Alex 5, Merašický Šimon 4, Bilek Oliver 3, Sojka Alexej 3, Chudý Šimon 3, Kluka Marek 2, Mikuláš Matej 2, Múčka Filip 1, Adamkovič Kristián 1.

Do zápasu nezasiahli pre zdravotné problémy Fazekaš Adam, Pirťan Samuel a súboje Žochárikov si nenechala ujsť ani najvernejšia fanynka Pirťanová Ninka.

Sobotňajšie výhry, ako aj poďakovanie, patria našej pani primátorke a poslancom nášho Mesto Topoľčany, ktorí nám pomohli finančným príspevkom na nové sady dresov. Ďakujeme Vám veľmi pekne za podporu a Žochárikovia dali sľub, že sa budú snažiť reprezentovať naše mesto najlepšie ako vedia!

Ešte raz ďakujeme!

Žochári pred návštevou sezóny zdolali rivala z Par...
Dubnica potvrdila status ligového lídra, Žochári n...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://fbozochar.sk/